У ФАСТОВІ ВІДКРИВСЯ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЦЕНТР «КОЗАЦЬКИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ КЛУБ»!

9 травня 2017 року у Фастові відкрився спортивно-патріотичний центр «Козацький лицарський клуб»!
Справжнє свято влаштували козаки «Козацького лицарського клубу» на відкритті Центру для гостей! Біля воріт території автопарку, де  знаходиться Центр, гостей чекали три козаки на конях з національними прапорами… Біля дверей Центру керівник організації запросив всіх відвідати унікальний зал, зроблений руками простих людей, оздоблений українською символікою, оформлений малюнками на козацьку тематику та українськими малюнками – оберегами. Символічно, що і жовто-блакитну стрічку на вході до центру, призначеного перш за все, для дітей, було розрізано 8-мирічним Ваньком Пшеничним, який разом зі своїм старшим братом Володею, мамою Танею і татком Олексієм не один день провів в залі, допомагаючи козакам в його облаштуванні…

А вже тісне приміщення першого поверху зустріло гостей виставкою козацької зброї та обладунків від козака Шлика (Олексія Колесника), чия козацька гармата вітала всіх гостей пострілом, що сповіщає про початок будь-якого свята на Фастівщині, організаторами якого є козаки організації…

Другий поверх вразив усіх присутніх своїм патріотичним оформленням та новітнім спортивним обладнанням. І хоч місцями були помітні незакінчені ремонтні роботи, всі були щиро вражені побаченим.
А потім розпочалась урочиста і концертна програма. Козаки розповіли присутнім про історію створення Центру, ознайомили з відділеннями клубу і познайомили з керівниками та тренерами центру. Присутніх привітали творчими номерами та показовими виступами учні ЗОШ №3, спортсмени відділення бойових мистецтв ГО «Козацький лицарський клуб» та СК «Доброслав». Особливо бурхливо присутні зустріли, а ще більш емоційно проводжали оплесками та захопленими вигуками, козаків ГО «Ратар» з міста Кам’янець-Подільський! Ці надзвичайні хлопці робили дива, вправляючись з холодною зброєю, віртуозно володіючи своїм тілом, ходили по цвяхам, лягали на ножі, розбивали бетонні плити на грудях побратимів. А потім разом з козаками «Козацького лицарського клубу» провели майстер класи та змагання серед дітей і дорослих з фехтування на шаблях, а переможці та призери отримали від організаторів змагань грамоти та медалі, а всі присутні діти – сувеніри від організаторів свята.

Всі присутні пригощались смачним козацьким кулішем (дякуючи козацькому кашевару Юрію Алєксєєву) та узваром від «доброславівця» Гайдая Владислава! А також могли спробувати свої вміння в стрільбі з луку, метанні ножів та сокир, верховій їзді.

Організатори свята вдячні за допомогу Скурській Людмилі Миколаївні, партнеру заходів «Козацького лицарського клубу» піцерії «Піца Хата», військовому психологу Світлані Світлячок, магазину української книги «Арата» та її власнику Наталії Фещенко, Центру св. Мартіна, а також еколого-етнографічному центру районного відділу освіти на чолі з Остапчук Світланою Володимирівною та директору ДЮСШ Фастівського району Чечку Олександру,  ГО «Святозари» за допомогу у звуковому супроводі та наданні музичної апаратури для проведення свята!