Найяскравіша поїздка ГО “Козацький лицарський клуб” цього року!

Найяскравіша поїздка ГО “Козацький лицарський клуб” цього року!

  Козацький лицарський клуб на Запорізькій Січі!

  

2-3 Жовтня Вихованці ( батьки,діти,тренери ) Козацький лицарський клуб   зустрілись з справжньою Запорізькою Січчю на острові Хортиця!

    В перший день учасники побачили грандіозний виступ козаків побратимів, дорослі чоловіки пройшли посвяту в козаки, а маленькі козачата в джури. Отаман Війська Запорізького Низового Костянтин Рижов ,провів екскурсію і посвяту за старими звичаями козаків, на другий день екскурсія на Кам’яну могилу і посвята дівчат в козачки!

  Море емоцій які не передати словами ,старовинні експонати, одяг, зброя . .Щоб стати козаком/козачкою або джурою – всі не перший рік займалися бойовими мистецтвами (учні і тренери клубу) , волонтери, люди які завжди прийдуть на допомогу.

Для кожного, хто прийняв участь в даному заході це був особливий день, для кожного по своєму:  чи стояти поряд з цими людьми та ставати козаком, чи бачити як твої учні приймають посвяту , і як для них це важливо, чи наповнитись енергією тих країв, які колись були школою де ставали справжніми козаками чи  стародавнім енергетичним місцем сили таким як Кам’яна могила.