ГО “Козацький лицарський клуб” відкрив відділення Кундаліні йоги у місті Фастів

30.11.2021 року відбулося відкриття відділення  Кундаліні йоги у м. Фастів.

Кілька фактів про даний вид йоги:

 1.  Кундаліні йога – «соціальна йога»Або так звана, йога домогосподаря. Це означає, що практика кундаліні йоги не вимагає уникнення суспільства, відсутності сім’ї, друзів, власного бізнесу або улюбленого заняття. Швидше навпаки, вона даватиме сили та енергію для реалізації у різних сферах нашого життя.
 2. У кундаліні йозі є безліч комплексів та медитаційРізноманітність комплексів (крій) та інших технік робить кундаліні йогу воістину унікальним методом, що допомагає вирішувати широкий спектр завдань повсякденного життя. В арсеналі є крійї та медитації, такі, як:- оздоровлюючі та підвищують імунітет;
  – що балансують роботу систем організму;
  – які працюють із енергетичними центрами;
  – що розвивають інтуїцію;
 3. Кундаліні йога не вимагає попередньої підготовки
  Починати практику кундаліні йоги можна, не маючи жодного попереднього досвіду. Вона підійде і початківцям та досвідченим практикуючим. У цьому напрямку приділяється особлива увага диханню та вправам, проте вони не відбудовуються роками. Вважається, що тіло має фізичну мудрість і на кожному занятті візьме те, що йому потрібно. А регулярна практика збільшить витривалість, розвине терпіння і навчить бути готовим до нового досвіду.