Всеукраїнські змагання з рукопашу Спас via фестиваль бойових мистецтв ''Дніпровські пороги''

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З РУКОПАШУ СПАС В ДНІПРІ! 9 золотих, 10 срібних, 11 бронзових медалей везуть на Фастівщину вихованці Борівського та Оленівського відділення рукопашу Спас ''Козацького лицарського клубу'' та спортивних шкіл Фастівського району і КДЮСШ ''Дтнамо''. Вже 17-й за ліком Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв ''Дніпровські пороги''  зібрав

Початок

02/22/2020 - 00:00

Закінчення

03/23/2020 - 00:00

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ ТА ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З РУКОПАШУ СПАС В ДНІПРІ!

9 золотих, 10 срібних, 11 бронзових медалей везуть на Фастівщину вихованці Борівського та Оленівського відділення рукопашу Спас ”Козацького лицарського клубу” та спортивних шкіл Фастівського району і КДЮСШ ”Дтнамо”.
Вже 17-й за ліком Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв ”Дніпровські пороги”  зібрав більше 200 найсильніших спортсменів віком до 14 років, які виборювали нагороди відразу в декількох розділах українського рукопашу Спас: боротьба Котигорошко для менших (до кидків або виштовхування з кола), боротьба навхрест (боротьба до кидків з захватом рук навхрест та утримання на спині, не розриваючи захвату), рукопаш (повний контакт ударів з боротьбою та больовими), а також шабельний бій та однотан (демонстрація техніки ударів руками і ногами, акробатики та захисної техніки під музику).

Наші ”універсальні козаки” з Фастівщини брали участь як мінімум в двох, а дехто і у всіх розділах змагань, тому вони не могли приїхати додому без перемог!

Особливо постарався Назарій Калюжний з Борової, завоювавши золото в боротьбі Котигорошко, срібло в боротьбі навхрест та однотані, бронзу в шабельному бої і лише за крок зупинився від бронзи в рукопаші!

По три медалі вибороли:
Кононенко Анастасія (1 в шабельному, 2 в навхрест і 3 рукопаш);

Щиглюк Єлізавета (1 в навхрест, 2 – шабельний бій, 2 – рукопаш)

Семенець Анатон (2 – рукопаш 3 – боротьба навхрест і Котигорошко).

Двічі піднімались на п’ядестал: Янківський Вадим (чемпіон в навхрест та бронзовий в Котигорошко, в кроці від медалі в рукопаші – 4-й);  дві бронзи на рахунку Назара Люлька в розділах боротьби; чемпіон і срібний призер в боротьбі – Андрій Мерзін; срібло і бронза в боротьбі в Іллі Кушніренко та золото і бронза з боротьби в Яцук Аріни ( всі троє з Оленівки).

Ще семеро мають результат в одному розділі змагань:
чемпіонами стали Мельник Максим (шабельний бій), Савченко Влад (рукопаш), Літко Богдан в боротьбі Котигорошко; срібло в Мельниченка Марка та Прищепи Назара ( боротьба Котигорошко), а також бронза в Шило Максима та Страшука Андрія в боротьбі Котигорошко.

Як завжди, змагання з національних бойових мистецтв пройшли в чудовій дружній, сімейній, патріотичній атмосфері, яка панує в кожній козацькій організації, де займаються українським рукопашем Спас!
Величезна подяка батькам з Борової і Оленівки, які допомогли в поїздці, а також фінансами з фонду взаємопідтримки талановитих дітей, обласному депутату Волинець Олександр, завдяки якому участь, проїзд в громадському транспорті і частково харчування для спортсменів було безкоштовним. Подяка керівництву РДА та директору ДЮСШ району Олександр Чечко за компенсацію частини проїзду спортсменам спортшколи!
Попереду робота над помилками та дорога на чемпіонат України з рукопашу в Запоріжжя!

Стаємо сильнішими для України і славимо Фастівщину далі!

Докладніше