Відкритий чемпіонат з греплінгу, м. Біла церква

3 ЗОЛОТИХ, 8 СРІБНИХ ТА 3 БРОНЗОВІ НАГОРОДИ - такий  здобуток об'єднаної дружини спортивних клубів ''Козацький лицарський клуб'' та ''Доброслав'' для Фастівщини на відкритому чемпіонаті м. Біла Церква з греплінгу, що відбувся 16 лютого 2020. Чемпіонат зібрав 13 клубів з Києва, Білої Церкви, Рокитного, Володарки, Миронівки, Василькова, Калинівки, Фастова та

Початок

02/16/2020

Закінчення

3 ЗОЛОТИХ, 8 СРІБНИХ ТА 3 БРОНЗОВІ НАГОРОДИ – такий  здобуток об’єднаної дружини спортивних клубів ”Козацький лицарський клуб” та ”Доброслав” для Фастівщини на відкритому чемпіонаті м. Біла Церква з греплінгу, що відбувся 16 лютого 2020.

Чемпіонат зібрав 13 клубів з Києва, Білої Церкви, Рокитного, Володарки, Миронівки, Василькова, Калинівки, Фастова та Фастівського району. Біля 200 спортсменів і запеклі поєдинки до пізнього вечора. Наша дружина складалась не тільки з досвідчених спортсменів, але й з новачків.
Вітаємо чемпіонів змагань:
Настю Ткаченко з Томашівки
Олексія Луценко та Щедова Владислава з Фастова
Вітаємо срібних призерів:
Будового Артура з Триліс
Шевчука Олега з В. Снітинки
Дубнюка Ярослава та Баланюка Романа з Фастова;
Кудіна Данила, Сергєєву Анастасію, Швеця Сергія та Шевченка Андрія з Борової
Бронзових призерів:
Корнійчук Каріну з Фастова
Щуревського Артема з Борової та
Строєвського Данила з Мотовилівки
В суддівстві працювали  тренери Хоменко Юрій, Чернишенко Олег та Ільїн Олександр, тому змагання пройшли на досить високому рівні і без травм.
Всі діти є спортсменами  ДЮСШ м. Фастова та Фастівського району.
Дякуємо всім за підтримку! До нових перемог!

Докладніше