Відкритий чемпіонат Васильківщини з панкратіону та греплінгу, сел.Калинівка

ДЛЯ ФАСТІВЩИНИ - 7 золотих, 12 срібних і 10 бронзових медалей! Саме стільки вибороли на відкритому чемпіонаті Васильківщини з панкратіону та греплінгу вихованці ''Козацького лицарського клубу''та СК ''Доброслав''. В Калинівку з'їхались найсильніші бійці федерації Київської області з Василькова, Калинівки, Білої Церкви, Володарки, Миронівки, Фастова і Борової. Вітаємо вихованців тренерів клубів

Початок

11/30/2018

Закінчення

ДЛЯ ФАСТІВЩИНИ – 7 золотих, 12 срібних і 10 бронзових медалей!

Саме стільки вибороли на відкритому чемпіонаті Васильківщини з панкратіону та греплінгу вихованці ”Козацького лицарського клубу”та СК ”Доброслав”.

В Калинівку з’їхались найсильніші бійці федерації Київської області з Василькова, Калинівки, Білої Церкви, Володарки, Миронівки, Фастова і Борової. Вітаємо вихованців тренерів клубів та спортивних шкіл Фастова, району та КДЮСШ”ДИНАМО” Чернишенка О.І., Хоменка Ю.М. та Ільїна О.А! Чемпіонами змагань стали фастівчани Гриценко Андрій (змагався в старшій за себе віковій категорії), Сіранчук Даша, Щедов Владислав та борівчани Савченко Владислав, Калюжний Назар, Панченко Данило та Ткаченко Анастасія з Томашівки. Срібними призерами стали спортсмени Борівського відділення Люлько Назар, Семенець Антон, Слабнова Вікторія, Андрієв Тимофій, Строєвський Данило, Карлінський Ігор, Кононенко Анастасія, фастівчани Олексій Луценко, Дубнюк Ярослав, Сіранчук Софія, Корнійчук Каріна та Будовий Артур з Триліс. Бронза на рахунку фастівчан Дубнюка Ростислава, Гапійчука Михайла, Шевчука Олега та Драченка Артема з В.Снітинки, вихованців Борівського відділення бойових мистецтв Мельниченко Марка, Щеглюк Єлизавети, Тучака Олександра, Назарок Миколи, Янківського Вадима та Мельника Максима.

Вітаємо переможців та призерів!

Борівське відділення бойових мистецтв дякує обласному депутату Волинцю Олександру за допомогу паливом для перевезення спортсменів Борової на змагання!

Докладніше