Новорічний чемпіонат, м.Фастів

Відкритий новорічний чемпіонат спортивних шкіл Фастова та району з греплінгу пройшов у м.Фастів у МСЦ "Надія" і зібрав понад 140 дітей віком від 5 до 15 років. Організаторами змагань виступили відділи спорту Фастівської міської ради і молоді та спорту Фастівської РДА. Завдяки їм, безкоштовно був наданий зал, всі умови для проведення

Початок

12/28/2019

Закінчення

Відкритий новорічний чемпіонат спортивних шкіл Фастова та району з греплінгу пройшов у м.Фастів у МСЦ “Надія” і зібрав понад 140 дітей віком від 5 до 15 років.

Організаторами змагань виступили відділи спорту Фастівської міської ради і молоді та спорту Фастівської РДА. Завдяки їм, безкоштовно був наданий зал, всі умови для проведення змагань та нагороди, а безпосереднє проведення змагань забезпечували тренери та старші учні спортивних шкіл в ГО ”Козацький лицарський клуб” та спортивний клуб “Доброслав”

Перший раз Оленівське відділення бойових мистецтв ”Козацького лицарського клубу” взяло участь узмаганнях, проте відразу вибороло два кубки за кращу техніку серед новачків та повний комплект нагород!

Турнір унікальний і цікавий дітям тим, що вже втретє проводиться в форматі двох ліг: новачки, які перший раз в житті виходять на борцівський килим, і досвідчені, яким підбираються достойні суперники.
Всі поєдинки проходять в рівній і напруженій боротьбі!

Опубліковано Олегом Чернишенком Неділя, 29 грудня 2019 р.

Опубліковано Олегом Чернишенком Неділя, 29 грудня 2019 р.

Докладніше