Фінал Кубку світу з панкратіону, м.Будапешт

Діана - найсильніша! В повноконтактних розділах з ударної техніки та боротьби, сильнішої від вихованки Борівського відділення бойових мистецтв (рукопашу Спас та панкратіону) ''Козацького лицарського клубу'', спортсменки спортивних шкіл Фастівського району та обласного ''КДЮСШ''Динамо - Григоренко Діани (діюча чемпіонка світу з греплінгу ) в фіналі Кубку світу з панкратіону не було!

Початок

11/30/2019

Закінчення

Діана – найсильніша!

В повноконтактних розділах з ударної техніки та боротьби, сильнішої від вихованки Борівського відділення бойових мистецтв (рукопашу Спас та панкратіону) ”Козацького лицарського клубу”, спортсменки спортивних шкіл Фастівського району та обласного ”КДЮСШ”Динамо – Григоренко Діани (діюча чемпіонка світу з греплінгу ) в фіналі Кубку світу з панкратіону не було!

6 виграних боїв з суперницями різних країн і два золота – результат копіткої роботи  Діани та її тренерів ”Козацького лицарського клубу”, СК ”Доброслав” та СК ”Спарта” м. Київ (зараз чемпіонка навчається в Університеті фізичного виховання і тренується  в Київському клубі разом з іншими збірниками України, які навчаються в столиці). Лише в останньому розділі з боротьби гі ( боротьба в кімоно) Діана, вигравши два поєдинки в представниць з інших країн, поступилась чемпіонці змагань з України.

В результаті, Діана здобула для збірної України дві золотих та срібну медаль фіналу Кубку світу. Вітаємо чемпіонку!

Дякуємо Aleksan Mkhytarian за можливість якісної спарингової підготовки з сильними партнерами та сприяння в отриманні спонсорської допомоги для поїздки в Угорщину, дяуємо Волинцю Олександру, батькам і друзям ”Козацького лицарського клубу” за фінансову і моральну підтримку! 

Опубліковано Олегом Чернишенком Неділя, 1 грудня 2019 р.

Докладніше