Руденко Аліна Іванівна

Руденко Аліна Іванівна

+38 050 079 00 51, +38 097 626 98 42

Тренер з панкратіону. Майстер спорту України

Дещо про себе самого:

2006 року мені було лише 13 років, я навчалася у Томашівській школі і навряд чи стала б майстром спорту, якби мене не познайомили з моїм першим тренером, великою людиною – Брейшом Едгаром Ернстовичом.
Тренер запросив мене до залу подивитися тренування, я була вражена атмосферою, котра панувала в залі. І коли після тренування тренер запитав чи хотіла б я займатися, звичайно моя відповідь була – так! Але виникла проблема, мені не було чим добиратися до залу, а відстань від дому аж шість кілометрів! “Якщо я подарую тобі свій велосипед, ти будеш ходити на тренування?” — запитав тренер. Я прийняла його подарунок. І це назавжди змінило моє життя. Не зважаючи на велику відстань від дому до залу, я відвідувала тренування регулярно, мене ставили в приклад іншим. А мені просто хотілося віддячити людині, яка так багато для мене зробила. Тренер навчив мене різним стилям: вільної боротьби, дзюдо, самбо, сумо. Завдяки підтримці тренера, рідних, я досягла великих результатів у спорті:

– в п’ятнадцять допомагала тренувати молодшу групу та в змаганнях!
– в 2011 році я виконала розряд “Майстер спорту України”.
– з 2014 року займаюся бразильським джиу-джитсу, за короткий період мене атестували. Я отримала 4  ступінь з панкратіону в розділі греплінг гі (кімоно) і ввійшла в збірну команду Києва.

Саме заняття спортом допомогли мені виховати характер, здобути спортивний дух та форму!

З 2018 року передаю свої знання та вміння дітям в селі Томашівка, Ярошівка, де з радістю приймаю учнів з інших сіл та міст, і завжди рада поділитись навичками, здобутими протягом одинадцяти років в спорті.

Крім того, отримую ступінь магістра в Уманському Державному Педагогічному Університеті імені Павла Тичини на факультеті фізичного виховання.